Hra ze Springfieldu

14. února 2012 v 19:58 | Milllhause |  Bulharské dny
Ve dvanácti jsem sledoval seriál U nás ve Springfieldu, který byl podobného ražení jako Tak jde čas, Mladí a Neklidní a jim podobní netvoři, co znetvořili televizní zábavu.
Pamatuju si jen jednu scénu, kde hráli hru, že jako on je doktor (on byl ale opravdu doktor), a ten druhý jako že je nemocný. Ostatní to sledovali v obýváku s krbem, a měli z toho legraci. Hráč-doktor tak šáhnul na krk (mandle) hráči-pacientovi, a předstíral vyšetření, když v tom...
Když v tom se v hudbě objevily smyčce a kamera zprudka najela na tvář doktorovi, který v té chvíli evidentně zjistil něco, co jej zneklidnilo (ačkoliv se nejednalo o seriál Mladí a neklidní).
"Tak co je se mnou doktore?" zeptal se hráč-pacient, a smál se. Hráč-doktor nechtěl ostatním zkazit legraci, a tak řekl, že nic, nebo to nějak zakecal, a zbytek večera už se moc nebavil, nebo prostě odešel. Hodně postav v seriálech, když chtěji umocnit své pocity, tak odchází z místnosti - to jsem si všimnul.
V další scéně už byl onen chlapík ve své ordinaci, a pozval si tam právě toho kamaráda z večírku. Sdělil mu, že má rakovinu.
Říkám si, co by se asi tak stalo, kdyby tu hru nehráli. Dozvěděl by se to, až by bylo pozdě, a ačkoliv by si užil spoustu dalších večírků ve Springfieldu, nečekal by ho pěkný konec, a i když ne třeba mladý, umřel by určitě neklidný.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama