VIP Brother - Pamela Anderson

19. září 2012 v 14:39 | Milllhause |  Bulharské dny
V Bulharsku před pár dny odstartovala velká show - VIP Brother. Je to další zkomolenina Big Brotheru, kdy se několik jedinců jde nabažit patnácti minut slávy a na tři měsíce se schová pod jednu střechu. My jsme tak svědky rozkladu civilizačních návyků a slušného chování.
Jsme svědky i rozpadu ega, které je u některých postav tohoto sociálního experimentu nemalé. V medajloncích před příchodem do vily milí Bulhaři pronášeli - Mám se dost ráda, Nevím co by na mě mohl kdo najít, či Jsem dost úspěšná zpěvačka.
Už jsou všichni ve vile, ale tato show je přece jenom trochu originální, protože jeden aktér je opravdu slavný. Čert to vem, že nejlepší roky zažívala tato hvězda v plavkách před 15-20 lety. Vystoupila z limuzíny a za povyku lidí, kteří se přišli podívat, doputovala k moderátorovi.
O moderátorovi jsem soudil, že není špatný. Když mu jedna ze soutěžících oznámila, že je (ona) inteligentní, řekl jí, že jí moc nevěří, ale ať ho teda přesvědčí.
Jako posledního přivítal tedy hvězdu ze zámoří, strůjce miliónu mokrých snů, Pamelu Anderson. Řekl bych, že domluvit její účinkování v bulharské televizní show zabralo měsíce. A ten moderátor o tom určitě věděl jako jeden z prvních.
Přivítal ji vtipem - "Pamatujete si na mě z mého snu?", ale pak už to šlo z kopce. Proč se po celé té přípravě - pokud tomu nějakou věnoval, vzmohl jen na otázky "Provozujete sex?" a "Nemáte prsa nakřivo?". Pamela, která sice asi nečekala otázky z vědy, byla trochu překvapená, a naznačila moderátorovi facku. Pak radši odešla k vratům vily, zatímco moderátor ještě něco blekotal na pódiu.
Nevím, čím to je, ale čím dál tím více mám větší pochyby o lidech, kteří se vyskytují v televizi za mikrofonem nebo kteří píšou. Myslím do novin - nemluvím o volech (mě), kteří se vypisujou na blogu dohromady o ničem.
Když jsem žil v Brně, tak jsem si jednou zašel na takové setkání se Zdeňkem Svěrákem a Václavem Kotkem. Uváděl to nějaký člověk v klubu Šelebka. Za celou dobu se nevzmohl na jedinou pořádnou otázku.
Smoljak už byl nějakou dobu po smrti, a tak jsem čekal otázky ohledně vztahu Svěrák-Smoljak.
Jejich sváry ohledně neobsazení se do různých rolí, pohled na vedení divadla a podobně.
Ten chlápek se zeptal jen na:"Pane Svěráku, samozřejmě s panem Smoljakem jste dlouho spolupracovali, ale ještě s k němu dostaneme, nebojte se, já bych se ale taky rád zeptal, protože to osazenstvo bude určitě zajímat, co si myslíte o.."
Svěrák držel mikrofon a dumal, co mu na to říct. V těch čtyřech vteřinách nekonečnho ticha jsem se potil za oba. Po dalších několika málo otázkách jsem zklamaně odešel a ponechal uvnitř zbylých 12 platících.
Mluvit před lidmi, a ještě navíc s nějakou kapacitou v oboru, není určitě sranda. Ale ať to dělá někdo, kdo na to má.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama