Vyčůraní taxikáři

18. března 2014 v 23:30 | Milllhause |  Bulharské dny
Když Magi baletí, sedím zatím na parkovišti za halou v autě a čtu si, nebo docela obyčejně čučím do blba.
Včera jsem zase čučel a všiml si taxikářů. Během asi hodiny kolem parkoviště zastavily čtyři vozy. Taxikáři nezastavili na straně parkoviště, ale na druhé straně cesty, u parku. Vždycky vystoupili, přešli pohodovým krokem ke křoví a pomočili ho. Za chvíli se zase vrátili do auta a odjeli.

Proč to píšu? Nevím. Ale přišlo mi divné, že tam nikdo jiný než taxík nezastavil a navíc všichni čtyři taxikáři zastavili na naprosto stejném místě. Jakoby šlo o nějakou slavnou taxikářskou chcací zastávku ve dni plném shonu.
"Už si dneska byl u parku?" ptají se třeba. Třeba mají takových zastávek po celé Sofii víc. Třeba si tak značkují území, takže ještě než taxikář Boris začne kropit, pochopí, že už tady dneska byl minimálně taky Sergej a dokonce i Plamen, přitom ten druhý tady nemá co dělat, když má rajón na druhé straně města..
Takže stejně jako provádím dlouhodobý výzkum zpráv na Seznamu, kteří týden co týden přijdou s něčím, co lidi může zabít (jako dlouhá sprcha nebo třeba požití nadměrného množství kapusty), tak se zaměřím i na tyhle kluky z taxíků.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama