Známý má známého a tomu se..

7. ledna 2015 v 10:46 | Milllhause |  Bulharské dny
Mnohdy mi bylo líto, že nejsem známý známého. Zrovna tihle tvorové žijí totiž až podezřele neobyčejný život, kdy den začínají skokem z vodopádu snímajíc docela první selfie, oběd si sami uloví v parku a večer se náhodou dostanou na večírek pořádaný tou vyhaslou hvězdou, která je ale vlastně strašně fajn a která pořádá sklepní večírek na střeše.
A nebo si otevřou zastavárnu. Jeden známý má totiž známého, který si otevřel zastavárnu naproti kasína. Teď mu patří téměř celá ulice, protože mu gambleři pořád nosili šperky a telefony a boty a auta, až si tenhle známý známého otevřel vedle zastavárny taky zlatnictví a krámek s telefony a autosalon. Chce to mít fištróna.

Jiný známý známého se dostal na Balkáně k obchodu s auty. Totiž bylo nebylo a lidi dostali chuť vyběhnout s pojišťovnou. A tak pár hlav napadlo požádat známého známého, aby jejich auto s papíry a vším jak se patří převezl do Ruska. Proč? Protože ve chvíli, kdy si rus dovezené auto kupoval za výhodný peníz, bulhar vkráčel do budovy pojišťovny a auto nahlásil jako kradené. Rus tak za výhodný rubl koupil auto, bulhar dostal leva od pojišťovny a známý známého dolary za to, že umožnil, aby všichni byli spokojeni.

I u nás v srdci Evropy máme takové známé, kteří řídí auta a jakmile se zkouří svým ubalený jointem, zastaví je policie. Nebo jeden známý známého strčil hlavu do popelnice a než mu ji hasiči vytáhli, vytáhnul náhodný kolemjdoucí císaře z kalhot a ukázal známému nepoznané obzory kocoviny.
Jeden známý známého pak dokonce svých patnáct minut slávy nepřežil, když jej našli se zlomeným vazem a v obleku batmana schouleného ve staré babiččině skříni, protože takto chtěl skočit na svou snoubenku, kterážto mezitím dehydrovaná a vůbec různě potřísněna vlastními exkrementy čekala svázaná na lůžku, když do bytu už pro velký zápach nahlášený sousedy vpadla policie.
Známý známého žije dost extravagantně a mluví se o něm; ačkoli ho většinou nikdo nikdy neviděl.

A teď něco pro zasmání. Jeden známý má známého a tomu se někde v Rakousku stalo, že jel domů z práce. Autem. A to v takové mlze, které šoféři říkají mlíko. Není vidět vůbec nic, jen zadní světla auta před nimi. A tak ten známý řídil toho večera v mlíku své auto, až najednou ten před ním zastavil někde na semaforu. Když ale čekání zabíralo už asi deset minut a vůbec se nepohnuli, došla známému trpělivost a vyskočil z auta.
"Co je, proč nejedeš?" zeptal se.
"Já už jsem doma," odpověděl člověk udiveně. Známý mrknul a zjistil, že stojí před cizí garáží.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama