Jednou půjdu do basy

27. července 2015 v 18:41 | Milllhause |  Bulharské dny
Nedávno jsem si povídal s Emou (dnes už pětiměsíční) a došli jsme k závěru, že je docela dobře možné, že mě jednou zavřou. V dobách, kdy světu povětšinou vládnou blbci, je jednoduché jako nikdy předtím se za katr dostat. Stačí přece jedno hlášení a je jedno, jak moc oprávněné bude. Jakoby si to někdo uvědomil, tak teď každý měsíc pouští z vězení lidi, kteří seděli třicet let za něco, co neudělali.

Mám rád černý až brutální humor a v telefonu se mi válí několik obrázkových vtipů, které by jedním sucharem i zamávaly. Představil jsem si tak, že budu s Emou v parku a budeme si hrát. Kolem půjde žena, která by si takhle s dítětem nehrála - neházela by s ním do výšky, když je pod ní země, a už vůbec by nepustila dítě na trávu bez ochranných rukavic. Vyfotí mě zrovna ve chvíli, když Emu vyhodím do vzduchu, její šatičky ji zavlají v poryvu větru a já budu vypadat jako chlípník, co ji kouká pod sukni (kterou jsem ji sám obléknul).
Ta žena zavolá strážníka, ten mě odvede na služebnu, protože to bude vypadat na zanedbání povinné péče a prověří mi telefon, kde narazí na fotky animovaných vtipů. Začne mu cukat v rukou a já budu nahraný, i když mi radili, abych se u toho nikdy nenahrával.

Myslím, že stát se to může, když i v naší české dolině dohnalo udání jedné sestry muže do vězení a nakonec i k sebevraždě. Nechci spekulovat, jestli ten člověk opravdu svým dětem něco udělal, ale udání jedné sestry vedlo k jeho zatčení. Takové kanadské feministky zničily jednomu muži život, protože jim na internetu oponoval. Zjednodušeně řečeno ho zažalovaly za opačný názor. To stačilo, aby přišel o práci a hrozilo mu vězení. Jak dalece to ale může dojít? Když o sousedovi začnu prohlašovat, že kopuluje se svou fenou, stane se něco?

Abych byl fér, v mém případě budu nejspíš zavřený vlastní vinou. Nikdo neví, co na nás v tajemné budoucnosti čeká. Jak teď žiju spokojeně a pokojně, můžu třeba druhou půlku života strávit v base. Hold, když patnáctiletému puberťákovi uříznete penis pilkou na železo, protože jste ho minutu předtím našli v pokoji své dcery, do vězení prostě musíte. To se nedá nic platný.
 


Komentáře

1 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 27. července 2015 v 21:03 | Reagovat

Do basy jednou půjdou všichni, kteří jsou normální podle původních hodnot.
Do basy půjdu já za to, že každý rok vtipkuju, jestli příště přijedu na tuhle stranu potoka za tátou a nebo na tu druhou, kde je hřbitov...
Do basy půjde můj přítel za to, že vyndavá z vany naší dceru a ona přitom není oblečená.
Do basy půjde můj syn za to, že políbí čtrnáctiletou dívku...
Do basy půjde moje máma, protože jí ujedou nervy a mému synkovi vrazí facku za to, že líbá čtrnáctky...

Je to divný svět, že?
Samá ochrana a samá práva, až k zblbnutí...

2 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 24. září 2015 v 23:37 | Reagovat

[1]: Jo, je ten svět poněkud úchylnej. Když si vzpomenu, jak ke mně kdysi v sobotu nebo v neděli ráno děti lezly do postele a my jsme tam blbnuli, tak bych dnes za to byl asi odsouzen jako ten nejhorší pedofil.;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama