Zabil jsem Bruce Willise

3. září 2015 v 17:55 | Milllhause |  Bulharské dny
Dneska v noci jsem zabil další dva muže. Aspoň tak se mi to zdálo. Jedním z nich byl Bruce Willis, ale ani tak jsem s ním neměl problémy. Skončil zakopaný v lese, v jednom příkopu, spolu s tím dalším chlapem, co mi zkřížil cestu. To se mi nestalo poprvé. Před dvěma dny jsem vešel na poštu (kde mi kdysi ztratili jeden dopis) a vystřílel to tam kalašnikovem. Zase se mi to jen zdálo, ale vzít do ruky snář, možná bych se divil.
Dneska v noci mi dokonce pomáhala moje sestra. Sama zabila třetího chlapa a donutila mě kopat hrob. Řekla, že pokud jí nepomůžu, nahlásí mě. "Co se to z nás stalo?" zamyslel jsem se. "Nekecej a kopej," řekla ona. Potom jsem se vrátil do výtahu. O výtazích se mi zdá od půlky léta. Ať už ve snu dělám (vraždím) cokoli, nejčastěji se přemisťuji výtahem. Skoro mám pocit, že kdybych se podíval do zrcadla, uviděl bych tam DiCapria (on taky v jednom filmu snil o výtazích). Mám ale ten dojem, že do zrcadla jsem se nikdy ve snu nedíval.

Jednou jsem ve snu viděl sám sebe, jindy jsem létal a taky jsem umřel. Hrdinně jsem se ocitl v oceánu a potom ten chlap odjistil bombu. Pomyslel jsem si, že takhle bych se já introvert mohl docela dobře zviditelnit a jal jsem se přikrýt tu atomovku svým tělem. Nikomu jsem tím nepomohl, ale aslepoň jsem se vzbudil.

Jindy jsem viděl chlapa, který někomu ze sna vypadnul k nám do reality. Brno, pondělní ráno a já, jdoucí do práce po opilém víkendu. Najednou vidím chlápka zpoza zaparkovaných aut u chodníku. Spěchal a pořád se kolem sebe ohlížel. Jakmile jsem ho viděl v celé kráse, viděl jsem ho v celé kráse; měl na sobě jen tričko. Žádné trenýrky, žádné ponožky, obuv nebo kravatu. Jen bílé tričko, které si úporně stahoval okolo pasu.
S kamarádem, který - rovněž nadšen tímto výjevem - mě na chlapíka v tričku upozornil, jsme navrhnuli řadu teorií. Vypadnul z okna, nebo někomu se sna, nebo prohrál v herně i poslední kalhoty. Byl to případ, kdy lépe nevědět.
Stejně nikdo neví, co sny znamenají. Doufám (už kvůli Bruce Willisovi), že budoucnost to nebude.
 


Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 3. září 2015 v 20:00 | Reagovat

Já mívám dost reálný sny, nebývají daleko od pravdy ;)

2 Awy Awy | Web | 3. září 2015 v 20:12 | Reagovat

Dobré, dobré :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama