Měnit plínku s Mickey Rourkem

5. února 2016 v 15:34 | Milllhause |  Bulharské dny
Tak jo, změnil jsem se. Považoval jsem za hrdinství a vyspělost, že se umím s chutí pohádat s bankovní úřednicí, nebo s babičkou, co mě předběhla na přechodu, na kterém odmala vždy s ostatníma soutěžím ve sportu zvaném přirozená rychlochůze. Poslední dobou se cítím dospělý, protože se s nimi (s těmi zlými lidmi) chci pohádat, ale nakonec to neudělám. Před pěti lety to ještě byla zbabělost, teď je to jen dospělost.
Taky na internetu nehledám videa s čůrající ovcí, ale ocením spíš kousky, kterak uklidnit řvoucí dítě, nebo jak to dítě přebalit v letadle.

Letos zřejmě s ročním dítětem letadlem poletím. Co vše se může stát a kolik lidí mne bude znenadání nenávidět, aniž by se mnou kdy vypili pivo? Tipuju to na celé letadlo. Herečka Anna Faris jednou putovala se svým tehdejším batoletem (dnešním dítětem) letadlem a všichni se na ni prý jen mračili. Jeden člověk z předních sedadel směrem k ní a směrem ke křiku z několikaměsíčního hrdla pronášel intenzivní pšššt. Po chvíli zjistila, že to není nikdo jiný než Mickey Rourke.
Anna o tom poté řekla své matce, která ji udiveně pověděla, kterak jednou jedla v restauraci a asi se zrovna příliš dobře bavila, když na ní někdo taky udělal pšššt. Otočila se a taky tam byl Mickey Rourke. Jakoby chodil světem a s potěšením uklidňoval lidi, protože ho bolí hlava po další z tísíců kocovin.
Když se ale Ema směle posere a Mickey zrovna bude poblíž, rád bych byl připraven. Nevím, jestli by mu vadil i smrad, nebo je to jen o nadšeném dětském kříku. Každopádně se s ním dospěle nepohádám. Jen se na něj usměju a hrdě mu ukážu hovno mé dcery a ještě na něj mrknu. Pro tyhle eskapády mne baví žít.

V jednom videu ta paní řekla, že s jejími tipy nebude žádná výměna plínky v letadle žádný problém. Bez váhání jsem na to kliknul a dozvěděl se, abych si nezapomněl vzít před výměnou plínku, náhradní oblečení a mokré kapesníky (a dítě). Tedy věci, bez kterých jsem se beztak posledních 11 měsíců nehnul. Zapomněla sdělit, jak mám s dítětem manipulovat na úzkém záchodě po čas turbulence, ale na to asi přijdu až deset tisíc metrů nad jedním ze srbských polí. Některými dveřmi na cestě k dospělosti musí člověk projít sám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama